Copywriting

Klienci z tekstów, jakie zamieszczasz na stronie, mediach społecznościowych, blogu czy aukcjach, dowiadują się co możesz im zaoferować.

Dobrze napisany tekst spełnia kilka funkcji. Poza prezentacją produktu lub usług, odpowiednio skonstruowany pod kątem SEO (Search Engine Optimization) wpis pomaga w wysokim pozycjonowaniu Twojej strony.

Im wyżej wyświetlana jest strona w wyszukiwarce – tym więcej zarabiasz.

Co możemy Ci dostarczyć

Opisy produktów lub usług – Niezbędnym elementem każdego sklepu internetowego i firmy, są opisy produktów lub świadczonych usług. Prezentacja oferty w atrakcyjny sposób oraz język korzyści przekładają się na skuteczniejszą sprzedaż.

Artykuły – W ramach budowania i podtrzymywania społeczności związanej ze swoim biznesem lub tworzenia wizerunku eksperckiego będziesz potrzebować merytorycznych treści publikowanych na stronie lub mediach społecznościowych.

Treści na stronę – Zapełnienie strony wartościowymi i ciekawymi materiałami jest nieodzownym elementem jej prowadzenia.

Wielojęzyczność – Materiały dostarczane przez nas mogą być wykonane w kilku językach (polski, angielski, niemiecki, rosyjski). Takie rozwiązanie pozwala dotrzeć do globalnego klienta.

Polski

Angielski

Rosyjski

Wszystkie teksty są przygotowane z uwzględnieniem SEO i bardzo dobrze współgrają z oferowanymi przez nas usługami pozycjonowania.

Co gwarantujemy

  • Sprawną realizację zleceń – Nie przekraczamy wyznaczonych terminów. Najczęściej oferujemy 3-7 dniowy deadline, jednak często dostarczamy gotowy materiał przed czasem.
  • Możliwość naniesienia poprawek – Jeżeli okaże się, że tekst wymaga naniesienia niewielkich poprawek – są one darmowe.
  • Przejrzystość – wystawiamy fakturę VAT i możemy sporządzić umowę o przeniesienie praw autorskich wraz z klauzulą poufności.
  • Stały kontakt – Można kontaktować się z nami na różne sposoby (telefon, mail, Facebook) a zamówienia przyjmujemy o każdej porze!

Wycena tekstów zależy od ich przeznaczenia, Twoich wymagań oraz ewentualnego researchu związanego z napisaniem najlepszych treści.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową, darmową wycenę. Chętnie doradzimy, jak skutecznie zastosować tekst, aby zwiększyć jego pozytywny wpływ na Twoje przedsięwzięcie.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych. Poznałem i akceptuję Politykę prywatnosci.