Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Potencjalny klient szukając dziś usługi nie przegląda już rubryk z gazety, ale wpisuje frazę w wyszukiwarce i po kilku sekundach ma kontakt do specjalisty – często nie tego najbliższego a najlepszego.
Taka sytuacja pozwala biznesom które nie miałyby szansy utrzymać się wyłącznie w swoim rejonie na dotarcie do klienta krajowego, a nawet globalnego…
To, co każdy przedsiębiorca powinien chcieć osiągnąć, to tak zwane „organiczne wysokie pozycjonowanie”.
Jeśli mieszkaniec Krakowa postanowi kupić pierścionek zaręczynowy wpisze on zapewne w wyszukiwarce „Pierścionki Kraków”.
Aby mieć największe szanse na zdobycia klienta firma jubilerska powinna pojawić się w pierwszych trzech wynikach.
Garść statystyk
Załóżmy, że jesteś mechanikiem samochodowym i prowadzisz warsztat. Czy wiesz, ile pada zapytań o mechanika samochodowego w Twoim mieście w ciągu miesiąca?
  • "mechanik samochodowy wrocław" - 1300
  • "mechanik samochodowy kraków" - 1300
  • "mechanik samochodowy warszawa" - 880
  • "mechanik samochodowy poznań" - 720
  • "mechanik samochodowy łódź" - 590
  • "mechanik samochodowy pruszków" - 480
Powyższe liczby ukazują z jak dużym rynkiem masz do czynienia w swojej okolicy. Wystarczy tylko zwiększyć udział Twojej strony w puli dostępnych zapytań i voila.
Case study – czyli studium konkretnego przypadku
Po 3 miesiącach (okres widoczności pierwszych efektów) pozycja wyszukiwania firmy przesunęła się średnio o 40 pozycji do góry (trafiając na pierwszą stronę wyszukiwarki Google). W praktyce oznaczało to wzrost ilości zapytań i skutecznych odwiedzin strony, a to przełożyło się na ilość zapytań telefonicznych (300% wartości początkowej) i transakcji (wzrost o ponad 400%) co zaowocowało pięciokrotnym wzrostem obrotu.
Dlaczego my?
  • Dzięki naszym specjalistom oferujemy ponad dziesięcioletnie doświadczenie i znajomość wielu technik pozycjonerskich, a każdego klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników. Takie podejście powoduje, że nasze algorytmy są "szyte na miarę" dla Twojego biznesu.
  • Ciągle doskonalimy nasze metody, co pozwala nam reagować na zmieniające się trendy i mechanizmy – dbamy, by nasi klienci mieli zawsze najnowocześniejsze systemy pracujące na ich sukces.
  • Słuchamy potrzeb i doradzamy na podstawie naszej wiedzy na każdym etapie. Nie ujawniamy oczywiście wszystkich naszych technik, ale zapewniamy klientom wgląd w sposób realizowania pozycjonowania.
  • Pracujemy w oparciu o niezwykle precyzyjne, autorskie algorytmy sztucznej inteligencji, które umożliwiają m.in. dobór najlepszych słów kluczowych, efektywną optymalizację strony czy system monitoringu strony klienta.

Koszt naszych usług jest jest uzależniony od wielu czynników w efekcie czego cena zawsze ustalana jest indywidualnie.

Odezwij się do nas za pomocą formularza a my skontaktujemy się z Tobą, aby wspólnie wybrać najefektywniejszą i najkorzystniejszą dla Ciebie usługę!

Najczęściej zadawane pytania
Technicznie jest to możliwe, ale w tak krótkim czasie nie możemy dać takiej gwarancji. W pozycjonowaniu nigdy nie można mieć pewności, co do skuteczności wszystkich działań. Od zastosowania tych skutecznych musi minąć nieco czasu, gdy algorytmy wyszukiwarek “zauważą” zmiany.
Sztuczna inteligencja znacznie ułatwia i przyspiesza proces pozycjonowania, a to przekłada się na niższą cenę przy wyższej jakości.
Przede wszystkim pewność, że środki, które przeznaczysz na pozycjonowanie zostaną wykorzystane najlepiej, jak to możliwe. Współpraca z nami to gwarancja wzrostu ilości klientów na Twojej stronie.
Nasi klienci otrzymują dostęp do autorskiego panelu statystyk, który umożliwia zapoznanie się z bieżącymi i historycznymi pozycjami pozycjonowanej strony.
Pierwsze stabilne efekty są widoczne po około trzech miesiącach licząc od pierwszych działań.
Prawie wszystkie nasze działania są widoczne i mierzalne, a dodatkowo przedstawiamy naszym klientom raporty ze wszystkich działań. Do tego z zasady tworzymy rozwiązania na potrzeby konkretnego, indywidualnego klienta.
Przewiń do góry