Grafika

Tekst sprzedaje produkt, ale żeby przyciągnąć do niego wzrok klienta niezbędna jest atrakcyjna grafika.

Ta zasada odnosi się nie tylko do materiałów promocyjnych konkretnego produktu, ale też wizytówek, stron internetowych, loga czy ogólnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

0%

51% marketerów B2B traktuje priorytetowo tworzenie zasobów wizualnych w ramach strategii content marketingowej.

(HubSpot, 2019)

0%

45% marketerów B2C uważa treści wizualne za najważniejsze

(Content Marketing Institute, 2017)

0%

Badania pokazują, że ludzie są w stanie przypomnieć sobie 65% treści wizualnych, po trzech dniach od ich zobaczenia.

(HubSpot, 2017)

Co możemy Ci dostarczyć

Grafiki – Oryginalne elementy są niezbędną częścią każdej strony internetowej, mediów społecznościowych czy blogów.

Infografiki – Informacje i wartości przedstawione w taki sposób dużo skuteczniej zapadają w pamięci a także są chętniej czytane i udostępniane.

Logo – Prawdziwą wizytówką każdej firmy, marki lub organizacji jest logo. Zapewniamy oryginalny wzór specjalnie dla Ciebie.

Projekty plakatów i ulotek – uważasz, że nie warto inwestować w tradycyjne rozwiązania reklamowe? Nic bardziej mylnego. Wystarczy odpowiednio skonstruowana kampania reklamowa oraz ciekawe projekty graficzne.

Wizytówki – To właśnie one będą o Tobie przypominać klientowi lub partnerowi biznesowemu. Dbamy o estetykę, charakter oraz zamieszczenie najważniejszych danych, by wizytówka wywarła jak najlepsze wrażenie.

Jeśli masz oryginalny pomysł na niestandardową grafikę to koniecznie się odezwij. Chętnie podejmiemy wyzwanie!

Co gwarantujemy

  • Sprawną realizacja zleceń – Nie przekraczamy wyznaczonych terminów. Najczęściej oferujemy 5-10 dniowy deadline, jednak często dostarczamy gotowy materiał przed czasem.
  • Możliwość naniesienia poprawek – Jeżeli okaże się, że tekst wymaga naniesienia niewielkich poprawek – są one darmowe.
  • Przejrzystość – wystawiamy fakturę VAT i możemy sporządzić umowę o przeniesienie praw autorskich wraz z klauzulą poufności.
  • Stały kontakt – Można kontaktować się z nami na różne sposoby (telefon, mail, Facebook) a zamówienia przyjmujemy o każdej porze!

Przykładowe realizacje

Wycena grafik zależy od ich przeznaczenia oraz Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową wycenę. Chętnie doradzimy, jak skutecznie zastosować grafiki oraz infografiki, aby zwiększyć ich pozytywny wpływ na Twoje przedsięwzięcie.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych. Poznałem i akceptuję Politykę prywatnosci.