Pozycjonowanie

Potencjalny klient szukając dziś usługi nie przegląda już rubryk z gazety, ale wpisuje frazę w wyszukiwarce i po kilku sekundach ma kontakt do specjalisty – często nie tego najbliższego a najlepszego.

Taka sytuacja pozwala biznesom które nie miałyby szansy utrzymać się wyłącznie w swoim rejonie na dotarcie do klienta krajowego, a nawet globalnego…

To, co każdy przedsiębiorca powinien chcieć osiągnąć, to tak zwane „organiczne wysokie pozycjonowanie”.

Jeśli mieszkaniec Krakowa postanowi kupić pierścionek zaręczynowy wpisze on zapewne w wyszukiwarce „Pierścionki Kraków”. Aby mieć największe szanse na zdobycia klienta firma jubilerska powinna pojawić się w pierwszych trzech wynikach.

Garść statystyk

Załóżmy, że jesteś mechanikiem samochodowym i prowadzisz warsztat. Czy wiesz, ile pada zapytań o mechanika samochodowego w Twoim mieście w ciągu miesiąca?

"mechanik samochodowy wrocław" - 0
"mechanik samochodowy kraków" - 0
"mechanik samochodowy warszawa" - 0
"mechanik samochodowy poznań" - 0
"mechanik samochodowy łódź" - 0
"mechanik samochodowy pruszków" - 0

Powyższe liczby ukazują z jak dużym rynkiem masz do czynienia w swojej okolicy. Wystarczy tylko zwiększyć udział Twojej strony w puli dostępnych zapytań i voila.

Case study – czyli studium konkretnego przypadku

Po 3 miesiącach (okres widoczności pierwszych efektów) pozycja wyszukiwania firmy przesunęła się średnio o 40 pozycji do góry (trafiając na pierwszą stronę wyszukiwarki Google). W praktyce oznaczało to wzrost ilości zapytań i skutecznych odwiedzin strony, a to przełożyło się na ilość zapytań telefonicznych (300% wartości początkowej) i transakcji (wzrost o ponad 400%) co zaowocowało pięciokrotnym wzrostem obrotu.

Co gwarantujemy

  • Dzięki naszym specjalistom oferujemy ponad dziesięcioletnie doświadczenie i znajomość wielu technik pozycjonerskich, a każdego klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników. Takie podejście powoduje, że nasze algorytmy są „szyte na miarę” dla Twojego biznesu.
  • Ciągle doskonalimy nasze metody, co pozwala nam reagować na zmieniające się trendy i mechanizmy – dbamy, by nasi klienci mieli zawsze najnowocześniejsze systemy pracujące na ich sukces.
  • Słuchamy potrzeb i doradzamy na podstawie naszej wiedzy na każdym etapie. Nie ujawniamy oczywiście wszystkich naszych technik, ale zapewniamy klientom wgląd w sposób realizowania pozycjonowania.
  • Pracujemy w oparciu o niezwykle precyzyjne, autorskie algorytmy sztucznej inteligencji, które umożliwiają m.in. dobór najlepszych słów kluczowych, efektywną optymalizację strony czy system monitoringu strony klienta.

Koszt naszych usług jest jest uzależniony od wielu czynników w efekcie czego cena zawsze ustalana jest indywidualnie.

Odezwij się do nas, a pozycjonwer skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi rozmowę na podstawie której powstanie wycena uwzględniająca cele Twojego pozycjowania oraz wykorzystanie najlepszych narzędzi do ich osiągnięcia.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych. Poznałem i akceptuję Politykę prywatnosci.