Tłumaczenia

Prowadzenie działalności w wielu językach ma oczywiste korzyści. Powiększenie grona odbiorców Twojego produktu ze skali krajowej na międzynarodową ma szansę spowodować gwałtowny wzrost sprzedaży.

Z drugiej strony skupienie się na tworzeniu wyspecjalizowanego produktu dla konkretnej, zagranicznej grupy odbiorców może pozwolić Ci na podniesienie ceny świadczonych usług.

Niezależnie od tego co motywuje Cię do wyjścia z ofertą poza granice kraju – pomożemy Twojemu biznesowi w prężnym rozwoju.

Jakie języki oferujemy

Możemy dostarczyć Ci dosłowne tłumaczenie, lub dostosować tekst do reginalnej grupy odbiorców by zmaksymalizować jego efektywność.

Polski

Angielski

Rosyjski

Co gwarantujemy

  • Wykwalifikowaną kadrę – Nasi pracownicy zajmują się profesjonalnym tłumaczeniem, m.in. na oficjalnych konferencjach.
  • Sprawną realizację zleceń – Nie przekraczamy wyznaczonych terminów. Najczęściej oferujemy 3-7 dniowy deadline, jednak często dostarczamy gotowy materiał przed czasem.
  • Możliwość naniesienia poprawek – Jeżeli okaże się, że tekst wymaga naniesienia niewielkich poprawek – są one darmowe.
  • Przejrzystość – wystawiamy fakturę VAT i możemy sporządzić umowę o przeniesienie praw autorskich wraz z klauzulą poufności.
  • Stały kontakt – Można kontaktować się z nami na różne sposoby (telefon, mail, Facebook) a zamówienia przyjmujemy o każdej porze!

Skontaktuj się z nami nie tylko dla uzyskania darmowej wyceny. Możesz też uzyskać ewentualną poradę na temat samego tłumaczenia.

Koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb, wielkości zamówienia oraz charakterystyki tłumaczonych treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych. Poznałem i akceptuję Politykę prywatnosci.